Ateş ve Su 6

Ateş ve Su 6
oyunu oyna
reklam
reklam
Açıklama :

Ateş ve Su oyunları serisinin 6. oyunu ile Ateş ve Su 6: Peri Masalları oyununda yeni bir macera ile karşınızda.  

 
Popüler Ateş ve Su oyunu serisinin bu yeni ve altıncı oyununda eski dönemlerden kalan değerli taşlarla dolu başka esrarengiz bir tapınaktalar. Ama bu defa işleri hiç de kolay değil, birbirinden zorlu bölümlerde engelleri geçebilmek için çok cesur olmalı ve inanılmaz güçlerinden daha fazlasına ihtiyaçları var. Tapınakta su, lav ve zehirli yapışkan maddeyle dolu çokça engelin yanı sıra, kendilerinin ulaşamayacağı bir çok sihirli anahtarlar var.
 
İki kişilik bu harika oyunu oynarken arkadaşınız ile çok eğleneceksiniz. Size aynı zamanda oyun içinde yardımcı olacak bir peri toplumu var ve engelleri aşmanızda ve anahtarları kullanmanızda size yardım edebilirler. Sizde iki kişi bu oyunu oynarken birbirinize yardımcı olup kahramanlarımız Ateş ve Su yu güvenli bir şekilde çıkış kapısına ulaştırabilirsiniz.  

Ateş ve Su 6: Peri Masalları nasıl oynanır?

Şimdiye kadarki en zorlu yolculuklarında kahramanlarımız Ateş ve Su ya yardım edin. Değerli taşları toplarken ve zorlu tehlikeleri aşıp her aşamayı geçmelerini sağlayacak anahtarları kulanmak için perileri kullanın.
 
Oyun Kontrolleri
Klavyedeki OK Tuşları ile Ateş'i hareket ettir.
A, W, S ve D ile Su'yu hareket ettir.
Toplam 20862 defa oynandı.
Oyun puanı:
34 oy, 3/5