Dünyanın En Zor Oyunu

Dünyanın En Zor Oyunu
oyunu oyna
reklam
reklam
Açıklama :

Zeka oyunlarında bir numarayım diyenler işte sizler için Dünyanın En Zor Oyunu karşınızda. 

Oyun oynamak, özellikle son günlerde oldukça popüler bir aktivite haline geldi. Öyle ki ;  mobil, konsol ve bilgisayar gibi çeşitli platformlarda birbirinden farklı türlerde pek çok oyun mevcut ve hem bu oyunlardan en zor ile popüler olanları için maçlar yapılmakta hem de bu maçlarda birbirleriyle kıyasıya mücadele eden takımların olduğu e-spor turnuvaları düzenlenmektedir.

Bu oyunları oynayan bazı kişiler; oyun oynarken, Twitch ya da Youtube gibi çeşitli yayın platformlarında canlı yayın yaparak para bile kazanabilmektedir. Bu işlerin içinde olun ya da olmayın; fakat, eğer ''en zor'' oyunlara ilginiz varsa, birazdan tanıtılacak oyunu mutlaka denemenizi öneririz. Nedir o oyun peki?

Dünyanın en zor oyunu denince, insanların aklında pek çok oyun canlanmaktadır. Dark Souls;  Cuphead ve Flappy Bird gibi birbirinden sinir bozucu pek çok oyun seçeneği arasından size tanıtacağımız ve nasıl oynanacağını göstereceğimiz oyun ise, bu sayfada yer alan ''Dünyanın en zor oyunu'' isimli oyundur.

Yurtdışında  ''The World's Hardest Game'' gibi çeşitli isimlerle bilinen bu aşırı derecede zor oyun, yaklaşık 30 bölümden oluşmaktadır. Oyuncunun oyundaki görevi de; bilgisayar faresi veya klavyedeki yön tuşları vasıtasıyla , kırmızı kutuyu herhangi bir mavi engele çarpmayacak şekilde bitiş çizgisine ulaştırmaktır.

Basit görünüyor değil mi?  Fakat, söz konusu mavi engeller hem sayıca fazla hem de devamlı hareket halindeler. Eğer kırmızı kareyi; hedefinize götürürken herhangi bir şekilde bu toplardan birine çarparsanız, o bölüme yeniden başlamak zorunda kalıyorsunuz.

Ayrıca, ilerleyen bölümlerde bir yandan bu engellerden kaçınmaya çalışırken bir yandan da sarı topları toplamanız da gerekmekte. Özetle bu şekilde işleyen oyunda; her bölüm kendinden önce gelen bölümlere göre daha da zorlaşmakta ve zor oyun denince, neden kendinden söz ettirdiğini kısa sürede anlayacaksınız .

Toplam 529780 defa oynandı.
Oyun puanı:
163 oy, 3/5