Prenseslerin Çiçek Modası

Prenseslerin Çiçek Modası
oyunu oyna
reklam
reklam
Açıklama :
Prenseslerin Çiçek Modası oyununda renkli bahar giysileri tasarlayın!
 
Prenseslerin Çiçek Modası, altı prenses için çiçekli bahar kıyafetleri tasarlayabileceğiniz renkli bir giydirme oyunudur.
 
 
Bahar geldi ve doğa her yerde uyanıyor! Buna uygun olarak altı arkadaş bir moda mücadelesi ortaya çıkardı: En güzel ve renkli çiçek kıyafetini kim tasarlayabilir?
 
Çiçek modası oyununda Prenses kızlara görevlerinde yardımcı olun ve bir saç modeli seçerek başlayın; uzun mu kısa saç mı, gevşek mi yoksa örgülü mü? Stillerine en uygun olana siz karar verin.
 
Giyim söz konusu olduğunda, temaya uygun çok sayıda renkli parça arasından seçim yapabilirsiniz: Yeşil yaprak aplikeli yazlık üst kısmı lale şeklinde bir etekle birleştirin veya kabarık tül etekle uyumlu, eğlenceli, fırfırlı bir üst seçin. Daha da fazla çiçek gücü için genç kadınlara her tarafı çiçeklerle veya yeşil eğrelti otlarıyla süslenmiş masalsı elbiseler giydirebilirsiniz.
 
Farklı kıyafet parçalarını birleştirin ve hangi stil ve renklerin birbirine en uygun olduğunu deneyin; hayal gücünüzün sınırı yok! Kıyafetlerinizi çiçekli bir çanta, doğal takılar veya çiçekli saç çelenkleri gibi uyumlu aksesuarlarla tamamlayın ve arkadaşlarınıza lale, gül veya hoş kokulu çayır çiçeklerinden oluşan bir sepet verin.
 
Tasarımınızı tamamladığınızda prensesler herhangi bir bahçe partisinde veya Bahar kutlamasında parlamaya hazır olacak!
Toplam 35179 defa oynandı.
Oyun puanı:
13 oy, 4/5