Prenseslerin Festival Hazırlığı

Prenseslerin Festival Hazırlığı
oyunu oyna
reklam
reklam
Açıklama :
Festival Hazırlığı oyunu sitemizde ücretsiz oynaması için sunmaktan mutluluk duyduğu, kızlara yönelik bir başka basit ve heyecan verici yeni kız ve giydirme oyunudur; be ve diğer kız oyunlarının her zaman oynayabilirsiniz. Çok beğenilen bu oyun kesinlikle sizin de çok hoşunuza gidecek!
 
Yeni Festival Hazırlığı Oyununa neler var.
Oyunda güzel kızlarımız Elsa, Pamuk Prenses, Rapunzel, Aurora, Ariel ve Jasmine festivale gidiyor ve siz onların görünüşünü tamamlayacak olan şanslı stilistsiniz, şimdi size bunu nasıl kolaylıkla yapacağınızı öğreteceğiz.
 
Önce makyaj yapacaksınız, bu nedenle renk şemasını, kaşların rengini ve şeklini ve ayrıca kontakt lensleri seçin, ardından güzel bir festival kıyafeti ve saç modeli seçin ve gözlük, şapka veya çantalarla süsleyin. Kızımız artık festivale gitmeye hazır. 
 
Her şey bu kadar kolay, artık her şeyi bildiğinize göre, oyunu hemen oynamaya başlamak için kendinize güvenin ve hemen oynamaya başlayın.  Bundan sonra hepiniz için daha da fazla sürpriz oyunlar hazırladık! Sitemizi sürekli ziyaret etmeyi unutmayın. 
 
Festival Hazırlığı oyunu nasıl oynanır?
 
Fareyi kullan.
Toplam 5987 defa oynandı.
Oyun puanı:
4 oy, 3/5