Ateş Ve Su

Ateş Ve Su
oyunu oyna
reklam
reklam
Açıklama :

iki kişilik oyunların en sevilen iki karakteri Ateş Ve Su artık sitemizde tüm oyunları ile sizlerle olacaklar. Küçük ve korkusuz kahramanlarımız Ateş ve Su sevenlerin çok iyi bileceği gibi zorlu etapları geçmeleri, kafa karıştırıcı labirentleri aşmaları ve kendi kapılarına ulaşmaları gerekecek. İki karakteri de yönlendireceğiniz tuşlar oyun ekranında sizlere gösterilecek ve 2 kişilik bu oyunun eğlencesini sonuna kadar yaşayacaksınız.

Ateş ve Su Oyunu Nedir?

Ateş ile suyu oyununu bilmeyenler için oyun hakkında bilgi vermemiz gerekir ise şu bilgiler verilebilir. Üstte de ifade edildiği ateşin su ile bu oyunu tüm akıllı cihazlarda oynanabilir. İki kişilik bir oyundur. Oyunda karakterlerden bir tanesi seçilerek oyun devam eder. Bu oyun için hem bir takım hem de bir macera oyunu denilebilir. Çok farklı versiyonları vardır.İlk versiyonu sitemizde en çok tercih edilenlerinden bir tanesidir.

Oyun Nasıl Oynanır?

Eğer bu oyunnasıl oynanır diyorsanız yanıtı son derece basittir. Öncelikle oyuna girilir. Sonrasında ise Oyunculardan bir tanesi su diğeri ise ateş olur. Oyun  ateş ya da bir diğer ifade ediş biçimi ile Fireboy yön tuşları ile ilerler. Su yani Watergirl ise A, D,W tuşlarını kullanabilir. W tuşu ile OK tuşu zıplama yapmak içindir.

Toplam 659593 defa oynandı.
Oyun puanı:
331 oy, 5/5